VI Niedziela Wielkanocy

I NIEDZIELA
Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 1700 (dolny kościół) i Nabożeństwo Majowe o godz. 1800 (górny kościół) oraz Procesja Eucharystyczna.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE
Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny sprawowane codziennie o godz. 1750.
Codziennie o godz. 2000 będą też nabożeństwa przed figurką Matki Bożej  przy ul. Syrokomli, przy ul. Wysockiego.
Intencja główna modlitwy to: za dzieci i młodzież.

NOWENNA PRZED UROCZYSTOŚCIĄ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
Od najbliższego piątku zapraszamy na Nowennę w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będziemy ją odprawiać podczas Nabożeństw Majowych.

ODPUST PARAFIALNY
13 maja (poniedziałek po następnej niedzieli), we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej będziemy przeżywali  nasz odpust parafialny. Z tej racji zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na procesję i Różaniec Fatimski. Podczas tego nabożeństwa uczcimy także relikwie Świętych Pastuszków fatimskich: Hiacynty i Franciszka Marto.
Msze Święte będą odprawiane o godz. 630, 800, 1000 i 1830.
Nabożeństwo Majowe odśpiewamy w ramach fatimskiego nabożeństwa wieczornego (czyli wyjątkowo po Mszy Świętej wieczornej).

I KOMUNIA ŚWIĘTA
Rozpoczynają się w naszej parafii I Komunie, w małych grupach. Polecamy Dzieci i ich Rodziny modlitwie wszystkich Parafian.

ZBIÓRKA NA REMONT ORGANÓW
Dzisiaj przeprowadzamy kolejną zbiórkę na remont organów. Członkowie Rady Doradczej po każdej Mszy Świętej  przy wyjściu
z kościoła zbierają ofiary. Można nabyć imienne „cegiełki” na ten cel. Można także wpłacić swą ofiarę jako darowiznę na specjalne konto parafialne. Następna zbiórka będzie miała miejsce 19 maja –  w III niedzielę miesiąca.
====================================================
Remont organów – Nr konta:   20 1240 6087 1111 0010 9382 8599