XXXIII Niedziela Zwykła

WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH
Msze Święte Listopadowe za zmarłych są odprawiane przez miesiąc listopad:

  • Poniedziałek – Czwartek godz. 1830,
  • Piątek godz. 1500,
  • Sobota godz. 1830,
  • Niedziela godz. 900.

Wypominki całoroczne są czytane w każdą niedzielę o godz. 830 z modlitwą Koronką do Miłosierdzia Bożego. Msza Święta w intencji tych zmarłych jest odprawiana w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 1830.

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA
W przyszłą niedzielę, 26 listopada zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 1100 (w dolnym kościele).

REKOLEKCJE ADWENTOWE
Tegoroczne adwentowe rekolekcje parafialne rozpoczną się 17 grudnia – w niedzielę i będą trwały do wtorku – 19 grudnia. Prosimy o zarezerwowanie czasu na modlitwę i refleksję. Rekolekcje poprowadzi ks. Roger Gładki.

RÓŻANIEC ZA DZIECI I MŁODZIEŻ
Wspólnota Różaniec Rodziców oraz osoby modlące się Różańcem przy kapliczce ul. Syrokomli zapraszają w każdą niedzielę w roku szkolnym o godz. 1130 do wspólnej modlitwy Różańcem za dzieci i młodzież.

ZBIÓRKA NA REMONT ORGANÓW
Dzisiaj przeprowadzamy kolejną zbiórkę na remont organów. Członkowie Rady Doradczej po każdej Mszy Świętej przy wyjściu z kościoła zbierają ofiary. Można nabyć imienne „cegiełki” na ten cel. Można także wpłacić swą ofiarę jako darowiznę na specjalne konto parafialne (numer konta na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii). Następna zbiórka będzie miała miejsce 3 grudnia – w I niedzielę miesiąca. Relację z prac remontowych można obejrzeć na stronie internetowej parafii.

==============================================
Remont organów – Nr konta: 20 1240 6087 1111 0010 9382 8599