Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA
Dzisiaj zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 1100 (w dolnym kościele).

ADWENT
Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Adwent. W tym okresie przygotowania do Bożego Narodzenia, w dni powszednie, będą odprawiane Msze Roratnie o godz. 630. Gorąco zapraszamy także dzieci, aby oczekiwały przyjścia Jezusa razem z Maryją podczas Rorat.

REKOLEKCJE ADWENTOWE
Tegoroczne adwentowe rekolekcje parafialne rozpoczną się 17 grudnia – w niedzielę i będą trwały do wtorku – 19 grudnia. Prosimy o zarezerwowanie czasu na modlitwę i refleksję. Rekolekcje poprowadzi ks. Roger Gładki.

OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY
Od przyszłej niedzieli przy wyjściu z kościoła, u Sióstr Loretanek, będziemy mogli zaopatrywać się w opłatki wigilijne.

PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ
W przyszłą niedzielę o godz. 1100 (dolny kościół) zapraszamy Dzieci klas trzecich i ich Rodziców na Mszę Świętą i spotkanie przygotowujące do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej i sakramentu pokuty i pojednania.

OGŁOSZENIA CARITAS
Przy wyjściu z kościoła możemy już nabyć świece Caritas „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Natomiast przed ołtarzem Matki Bożej znajduje się kosz, do którego prosimy o składanie produktów żywnościowych na paczki świąteczne dla osób potrzebujących z naszej parafii, a do puszki możemy składać na ten cel ofiary pieniężne.
W niedzielę, 10 grudnia po Mszach Świętych przed kościołem na ten cel będą zbierane ofiary do puszek. W imieniu potrzebujących prosimy o pomoc i dziękujemy za okazane serce.

I PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA
W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca.

 • W pierwszy piątek
  Spowiedź od godz. 1500.
  Msze Św. będą odprawiane o godz. 630 800 1500 1700 (szczególnie dzieci) oraz 1830.
 • W sobotę
  Msza św. o godz. 800 o MB Fatimskiej, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, Litania do NMP
  i adoracja.
 • W niedzielę
  spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 1700 (dolny kościół) i Różaniec o godz. 1800 (górny kościół) oraz Procesja Eucharystyczna.

 

ZBIÓRKA NA REMONT ORGANÓW
W ubiegłą niedzielę na remont organów zebraliśmy 8 648 zł.,a na konto od 5 do 19 listopada wpłynęło 3 150 zł., co daje łącznie 11 798 zł.. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za hojność i zrozumienie. Kolejną zbiórkę podejmiemy w przyszłą niedzielę.
==============================================
Remont organów – Nr konta: 20 1240 6087 1111 0010 9382 8599