II Niedziela Wielkanocna

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione na podstawie objawień Pana Jezusa św. s. Faustynie Kowalskiej. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 1500.

TACA NA CARITAS
Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne CARITAS naszej diecezji.

PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ
Dziś o godz. 1630 (górny kościół) zapraszamy Dzieci klas trzecich i ich Rodziców na Mszę Świętą i spotkanie przygotowujące do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej i sakramentu pokuty i pojednania.

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA
Najbliższe spotkania do bierzmowania odbędą się w następujących terminach:
23 kwietnia dla wszystkich w dolnym kościele po Mszy Św. o godz. 1030, a także Ks. Szymon zaprasza na ostatnie rozmowy do kancelarii w godzinach od 900 do 1100, podczas których należy podać imię patrona i streścić jego krótką biografię oraz podać imię i nazwisko świadka do bierzmowania. Przypominamy, że świadkiem może być osoba, która przyjęła już sakrament bierzmowania i w dniu bierzmowania może przystąpić do Komunii Świętej po uprzedniej spowiedzi, świadkiem według prawa kanonicznego nie mogą być rodzice. Rozmowy odbędą się w następujących terminach:

  • 15 kwietnia – dziewczęta,
  • 22 kwietnia – chłopcy.

 

SCHOLA GREGORIAŃSKA
Spotkanie organizacyjne dla chętnych do śpiewania w scholi gregoriańskiej odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia po Mszy Św. wieczornej w domu katechetycznym.