VI Niedziela Zwykła

ZBIÓRKA NA OFIARY TRZĘSIENIA ZIEMI

Od poniedziałkowego poranka, 6 lutego, z niepokojem wsłuchujemy się w komunikaty medialne dotyczące trzęsienia ziemi, które nawiedziło Turcję i Syrię. Śledzimy informacje dotyczące wstrząsów wtórnych, wzrastającej liczby ofiar, heroicznej akcji ratowniczej, będącej wyścigiem z czasem i ujemnymi temperaturami. Podejmując zatem inicjatywę zaproponowaną przez Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego, ks. Bp Romuald zaleca przeprowadzenie dzisiaj zbiórki do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2023

8 lutego zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską.

Wszystkim Parafianom, którzy nas przyjęli i tym zebranym na Mszy Świętej kolędowej, 2 lutego o godz. 18, dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe rozmowy a także ofiary przekazane na rzecz parafii.

MSZA ŚW. RÓŻAŃCA RODZICÓW ZA DZIECI

W najbliższą sobotę, 18 lutego, zapraszamy Rodziców ze wspólnoty RRzD na Mszę Św. o godz. o 1830, a po niej na krótkie spotkanie z księdzem opiekunem.

 

WIECZORNA ADORACJA W PONIEDZIAŁEK

Ze względu na nabożeństwo neokatechumenalne z udziałem ks. bpa Jacka Grzybowskiego w poniedziałek o godz. 2000, tego dnia po Mszy Św. wieczornej do godz. 2000 będziemy mogli adorować Pana Jezusa
w tabernakulum, bez wystawienia Najświętszego Sakramentu.

 


 

W nocy, z soboty na niedzielę, 4/5 lutego 2023 roku,
w Szpitalu Powiatowym w Mińsku Mazowieckim,
w wieku 91 lat zmarł

ś. † p.
Witold Jarzębski

Tata ks. Tomasza Jarzębskiego, wikariusza naszej parafii

Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 8 lutego 2023 roku,
w parafii św. Anny w Kiczkach.

Msza Święta pogrzebowa została odprawiona o godzinie 1100.