V Niedziela Zwykła

WSPARCIE PARAFII MB POMPEJAŃSKIEJ

Ks. Roman, proboszcz z parafii MB Pompejańskiej przy ul. Myśliborskiej, składa serdeczne „Bóg zapłać” za zabrane w zeszłą niedzielę środki: 11 290 zł, na budowę tamtejszego kościoła.

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2023

6.02.23Warszawski Świt, Krakusa, Oliwska
7.02.23Ogińskiego 9, Bazyliańska
8.02.23Majowa, Goworowska

„Kolędę” realizujemy zgodnie z zaproszeniami, pn.środa od godz. 1700.

Wszystkim Parafianom, którzy nas przyjęli i tym zebranym na Mszy Świętej kolędowej, 2 lutego o godz. 18, dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe rozmowy a także ofiary przekazane na rzecz parafii.

WIECZORNA ADORACJA PODCZAS KOLĘDY

Ze względu na zaangażowanie wszystkich księży w wizytę duszpasterską, w tym tygodniu od poniedziałku do środy po Mszy Św. wieczornej do godz. 2000 będziemy mogli adorować Pana Jezusa w tabernakulum, bez wystawienia Najświętszego Sakramentu.

SPOTKANIE RÓŻAŃCA MiR

Na spotkanie Żywego Różańca Młodych i Rodzin zapraszamy w piątek,
10 lutego po wspólnej modlitwie różańcowej i wieczornej Mszy Świętej do domu katechetycznym.

11 LUTEGO ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

W sobotę 11 listopada, NMP z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za osoby chore, ich rodziny i opiekunów, powierzamy  Panu Bogu także służbę zdrowia prosząc o siły i światło Ducha Świętego. Powierzamy Panu Bogu wszystkich chorych prosząc
o laskę zdrowia, doświadczenie miłości Bożej i ludzkiej, umiejętność współofiarowania swych cierpień i trudów za zbawienie swoje i innych ludzi w łączności z Ofiarą Pana Jezusa.