VI Niedziela Wielkanocna

NABOŻEŃSTWA MAJOWE
Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny sprawowane codziennie o godz. 18:00. Zachęcamy też do wspólnej modlitwy przy osiedlowych kapliczkach.

PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Terminy spotkań dla bierzmowanych: Grupa starsza –

28 maja od 9:00 do ok. 13:00 – dzień skupienia

30 maja 18:30 – bierzmowanie (przychodzimy na godz. 18:00)

BIERZMOWANIE

W poniedziałek, 30 maja podczas Mszy Św. o godz. 18:30 ks. bp Romuald Kamiński udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. Polecamy kandydatów pamięci modlitewnej Parafian

Podczas tej Mszy Św. nastąpi też erygowanie chorągwi Rycerzy Jana

Pawła II w naszej parafii.

I KOMUNIA ŚWIĘTA

Trwają w naszej parafii I Komunie, przezywane w małych grupach. Polecamy Dzieci ich Rodziny modlitwie wszystkich Parafian.

PIELGRZYMKI MŁODYCH

W naszej parafii pod opieką Ks. Szymona powstał pomysł tworzenia pielgrzymek dla młodzieży jak i również młodych małżeństw z naszej wspólnoty parafialnej. Chcielibyśmy zaplanować jednodniowe pielgrzymki autokarowe podczas, których połączylibyśmy ducha radości wiary z czymś przyjemnym i pożytecznym. Każdy uczestnik miałby czas zarówno na modlitwę jak i na zwiedzenie ważnych dla nas i naszej ojczyzny miejsc. Na początek chcielibyśmy zaproponować miejsce gdzie to wszystko się zaczęło czyli Gniezno. W programie: się Msza Św. , wspólna modlitwa jak i spacer po Trakcie Królewskim czy zwiedzanie Muzeum Powstania Państwa Polskiego. Pielgrzymkę planujemy 11 czerwca w sobotę. Zainteresowanych zapraszamy już teraz do zapisywania się. Można zrobić to dzisiaj, po Mszach Św. w godzinach przedpołudniowych, a od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej, bądź pod numerami telefonów zamieszczonymi w ogłoszeniu wywieszonym w gablocie przed wejściem do naszego kościoła. Opłatę za przejazd podamy

w oddzielnej informacji dla każdej zapisanej osoby gdy uzbieramy odpowiednią liczbę osób. Serdecznie zapraszamy i liczymy na zaangażowanie ludzi młodych.