V Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA

W podanym planie tegorocznej wizyty duszpasterskiej uwzględniamy osoby, które przyjmowały księży w poprzednich latach. Jeśli nowi Parafianie chcieliby przyjąć duszpasterza, to prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Jeżeli była dwuletnia i dłuższa przerwa w przyjmowaniu duszpasterza prosimy o bezpośrednie wcześniejsze zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii i umieszczenie na drzwiach albo przy domofonie w widocznym miejscu informacji „proszę o wizytę duszpasterską”.
Początek kolędy w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w soboty o godz. 10:00. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie prac remontowych domu katechetycznego oraz instalacji grzewczej w kościele.

WIECZORNA ADORACJA PODCZAS KOLĘDY
Ze względu na zaangażowanie wszystkich księży w wizytę duszpasterską, w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej do godz. 20:00 możemy adorować Pana Jezusa w tabernakulum, bez wystawienia Najświętszego Sakramentu.

MB Z LOURDES – DZIEŃ CHOREGO
W najbliższy wtorek, 11 lutego o godz. 10:00 zapraszamy na Mszę Świętą
z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Będziemy wtedy szczególnie polecali Panu Bogu wszystkich Chorych naszej parafii i ich rodziny.

KAPLICA ADORACJI
W najbliższą środę i czwartek kaplica adoracji będzie zamknięta w ciągu dnia, ze wzdlędu prace związane z zakładaniem instalacji grzewczej.

ZBIÓRKA NA REMONT ORGANÓW
W przyszłą niedzielę (trzecią w miesiącu) będziemy kontynuowali zbiórkę na remont organów. Członkowie Rady Parafialnej po każdej Mszy św., przy wyjściu z kościoła będą zbierali ofiary i rozprowadzali „cegiełki”.

RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI
W przyszłą sobotę, 15 lutego, podczas Mszy Św. o godz. 18:30 będziemy modlić się za dzieci, które są na co dzień polecane Panu Bogu przez swoich rodziców w modlitwie różańcowej. Msze Św. w ich intencji są odprawiane w każdą trzecią sobotę miesiąca.